Tshirt Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tshirt Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gardropların en önemli parçalarından biri tişörtlerdir, günlük hayatlarında olduğu gibi çalışma hayatlarında da tshirt rahatlığını tercih eden kadın ve erkeklerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Peki, baskılı, baskısız, sade, taşlı, sarı, beyaz, siyah, kırmızı pek çok farklı modeli, rengi, deseni, baskısı olan tişörtleri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiş, baskılı ve baskısız erkek ve kadın tişört modellerini yakından incelemek, beğendiğiniz ürüne sipariş vererek sahip olmak için internet sayfaları üzerindeki online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli Tişörtün Özellikleri

Tişört seçerken öncelikle kumaşına dikkat etmelisiniz. Kumaşı tensel olmalı, tende yokmuş hissi uyandırmalıdır. Pamuklu tişörtler her devrin tişörtüdür, yazın sıcağında kışın soğuğunda gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Terlemek ne yazık ki hepimizin korkulu rüyası. Özellikle tişörtlerde, gömleklerde oluşan ter izleri görsel olarak büyük problem teşkil ediyor. Bununla başa çıkmanın yolu ise terletmeyen, teri emen ve kumaş üzerindeki terin bir an önce buharlaşmasını sağlayan kumaşları tercih etmektir. Kumaşın kalitesini elinizle sıkarak test edebilirsiniz. Eğer kumaş kırışıyorsa bu işlem gördüğünü gösterir. Dikiş paylarını da kontrol etmeniz daha uzun süre kullanacağınız bir tişörte sahip olmanızı sağlar. Yeterli dikiş payı bırakılmamış ürünler kısa sürede dikişlerinden açılma yapacaktır.

Tshirt Seçimi

Tişört alırken sadece markasına, modeline, rengine, baskısına göre tercih yapmamalısınız. Kendi bedeninize uygun modelleri tercih ettiğinizde daha şık görünürsünüz. Fazla kilolarınız varsa çok dar bir tişört fazlalıklarınızın gün yüzüne çıkmasına neden olur. Olduğunuzdan zayıf görünmek istiyorsanız U ya da V yaka tişörtleri tercih edebilirsiniz. Sıfır yaka tişörtlerin daha kilolu gösterdiğini unutmamalısınız. Alacağınız tişörtün boyu kalça hizasında değil kalça ile bel arasında olmalı. Çok uzun tişörtler kadar çok kısa tişörtler de şık durmayacaktır. Renk seçiminizde teninizle uyumlu renkleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Açık renk tişörtler yaz mevsimi için uygun bir seçim olabilir. Koyu renkleri ise sonbahar ve kış için tercih edebilirsiniz. Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken, baskılı ve baskısız kadın veya erkek tişört modellerine online mağazalardan ulaşabilirsiniz.