Dünyanın En Zarif Gülleri İle Sevdikleriniz Mutlu Edin

Dünyanın En Zarif Gülleri İle Sevdikleriniz Mutlu Edin

Renkli ve Kokulu Güller İle Sevginizi Gösterin

Özenle yetiştirilen ve uzun süre tazeliğini koruması için soğuk hava depolarında saklanan RoseBox gülleri beyaz, kırmızı ve pembe renklerdedir. İstediğiniz renklerden oluşan bir kutu online gül siparişi verebilirsiniz. 12 ve 24 adet gülden oluşan kutuların uzunluğu 70 cm’dir. Genişliği 15 ve 30 cm olan bu kutular çizilmez ve yırtılmaz. Ayrıca kalın strafor ile kaplı olduğu için adrese gönderilinceye kadar güllerin kırılmasını ve hasar görmesini önler.

RoseBox Farkı Nedir?

En zarif ve en kaliteli gülleri sizler için bir araya getirerek sevdiklerinize ulaştıran Rose Box firma müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Dünyanın en verimli topraklarında yetişen ve özenle bakılan gülleri şık bir sunumla sevdiklerinize hediye edebilmenizi sağlıyor. İstediğiniz renk ve sayıdaki gülü kutu içine yerleştirerek daha önce görmediğiniz bir şekilde sunan firma ile gül siparişi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kaliteli ve Zarif Güller İle Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Kırmızı, beyaz ve pembe renklerde olan Ekvator gülleri uzun süre canlılığını koruyabilme özelliğine sahiptir. Soğuk, sıcak ve rüzgarlı havalarda bile hiçbir hasar görmeden kötü hava koşullarına karşı direnç gösteren RoseBox gülleri Kenya ve Güney Amerika’dan ülkemize getirilir. Renkleri her zaman canlıdır ve kokusunu uzun süre korur. Gerekli olan besin değerlerini karşılaması için içi su dolu tüplerin içine her bir gülün kökleri konur. Kutu içine özenle dizilen güller kırılmadan ve solmadan istenilen adrese gönderilir.

Online Gül Siparişi Nasıl Verilir?

7/24 online gül siparişi verebilme imkanı tanıyan Rose Box firma sizlere 12 ve 24 adet gülden oluşan muhteşem bir kutu tasarlıyor. Gül renkleriyle uyumlu bir şekilde tasarlanan bu kutu içine istediğiniz notu koyabilirsiniz. İstanbul içi siparişleriniz aynı günde adrese ulaştırılırken diğer şehirlere ise en geç 3 gün içerisinde gönderilir. Kırılmadan, solmadan ve kutular çizilmeden en güvenli ve hızlı bir şekilde kutular gönderilerek hizmet verilir.