Doğru Kitleye Ulaşmanın Aşamaları

Doğru Kitleye Ulaşmanın Aşamaları

Doğru Kitleye Ulaşmanın Aşamaları

Listen, Create, Tell… Üç adımdan oluşan iletişim felsefesi ışığında önce kurumları ilk ağızdan dinleyen yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR, anlatılanları stratejik süzgeçten geçirerek yeniden kurguluyor. İletişim için ihtiyaç duyulan yaratıcı mesaj ve bilgiyi üreten ajans, sonrasında bu bilgileri hikayeleştiriyor. Üçüncü aşamada ise doğru hedef kitleye, en doğru iletişim kanal ve araçlarını kullanarak aktarıyor.
TimePR'ın sunduğu hizmetler kurumların farklı iletişim ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje, üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Etkili iletişimin, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO'lar ya da liderler için büyük önem taşıdığının bilincinde olan TimePR, itibarın en önemli mimarı olan bir liderin iyi iletişimci olması gerektiği inancıyla kurum sözcülerine Stratejik Lider İletişimi desteği de sunuyor.
İtibar yönetimi konusunda kurum sözcüleri kadar hassas davranan TimePR, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden itibar yönetimi çalışmalarına, medya iletişimi ve lider iletişimi yönetiminden çalışan iletişimine, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve uygulama hizmeti veriyor. İletişim danışmanlığının bilimsel ve bilgi temelli bir alan olduğunu düşünen ajans, gerçekleştirilen her proje ya da medya hamlesini çalıştığı kurumlara raporluyor. Çünkü çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen TimePR'a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”