Kerastese Saç Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır

Kerastese Saç Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır

En Çok Tercih Edilen Saç Bakım Ürünleri

Dünyanın en çok tercih edilen saç bakım ürünleri sıralamasında üst basamaklarda yer alma başarısını gösteren Kerastese Paris profesyonel kuoförlerin bir numaralı tercihi durumundadır. Erkek ve bayan saç bakım ürünleri  ve  alalında üretim yapan marka Fransız kökenli bir marka olup 1964 yılında kurulmuştur. Kerastase ürünlerinin bu kadar tercih edilmesindeki en önemli faktör markanın farklı ihtiyaçlara ve farklı özelliklere sahip pek çok ürünü çatısı altında barındırmasıdır. Kerastese saç bakım ürünleri çok çeşitli olduğu için ürünlerin kullanımlarıda birbirinden farklıdır. Peki kerastese saç bakım ürünleri nasıl kullanılır?

Kerastase ürünleri için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta doğru ürünü seçmek olmalıdır. Markanın farklı pek çok ürün çeşidi bulunduğu için ürün satın alırken mümkün olduğunca bu konuda bilgi sahibi olan uzman bir danışmandan bilgi alarak ürün almak çok daha doğru olacaktır. Böylelikle hem ihtiyacınıza en doğru yanıtı verecek ürünü seçmiş olurken hem de satın aldığınız ürünün nasıl kullanılacağını öğrenmiş olursunuz. Kerastase ürünlerinin pek çok çoğu günlük kullanıma uygun olan ürünler olup bazıları ise serinin devam ürünleri ile kullanıldığında çok daha etkili sonuçların alınmasını sağlayacak ürünlerdir.Kerastase saç boyaları ile yıpranmış saçlarınız için geliştirdiği serum sayesinde eski hacmine kavuşacaktır.

En Çok Satılan ürün Kerastase

Markanın en çok satılan ürünleri arasında yer alan Kerastase kuru saç şampuanı yoğun bakım mineralleri ile saçın gücünü toplamasına yardımcı olmaktadır. Şampuanın kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken önemli nokta mutlaka uygulandıktan sonra en az 2-3 dakika saçta kalmasını sağlamaktır. Sıcak su ile ıslatılan saça masaj yumuşak hareketler ile masaj yapılarak yedirilen şampuan köpürtülerek saça yayıldıktan sonra en az 2-3 dakika beklendikten sonra yine sıcak su ile durulanmalıdır.

Markanın yeni en çok satılan ürünleri arasında bulunan saç dökülmesini engelleyici serum olan Kerastase Specifique Aminexil Dökülme Önleyici Serum ise mutlaka Kerastase Spesifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan ile beraber kullanılmalıdır. Serumu kullanmadan önce mutlaka saçlar Kerastase Spesifique Bain Prevention Dökülme Önleyici Şampuan ile yıkanmalı ve ardından hafif kurulanarak nemli bırakılan saç köklerine Kerastase Specifique Aminexil Dökülme Önleyici Serum uygulanmalıdır. Serum mutlaka bu şekilde düzenli olarak 2 günde 1 olmak üzere (tercihen geceleri) 6 hafta boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.

www.sacbakimdunyasi.com