Fuara Yakın Oteller

Fuara Yakın Oteller

Hem fuara yakın hem de havaalanına yakın otel bulmak kimi durumlarda zor olabilmektedir. Tam da bu özelliklere sahip olan otel, bunlara ek olarak otogar yakınlığı ile de dikkatinizi çekmeyi başaracaktır. İstanbul Fuar Otel arayışlarınızın son bulacağı ve devamlı olarak kalacağınız bir otel mevcuttur. İki havaalanına yakınlığı ayrıca CNR Fuar Merkezi ve İstoç İstasyonuna yakınlığı bu otelin fazlaca tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. 

Fiyat Uygulamaları

Otelin fiyatları her bütçe ve kesime hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Özellikle kısa iş seyahatleri yapan kişiler kalacakları otelin hem fiyat açısından uygun hem de kaliteli olmasına özen gösterirler. Bu noktada tam da sizlere iyi gelecek bir otel bulunmaktadır. Otel hakkında her türlü bilgiyi grandistanbulairporthotel.com adresinden 7/24 saat almanız mümkündür. Dilerseniz site üzerinden verilen telefon numarası ile de iletişime geçebilirsiniz. Oda fiyatları ve ücretsiz sunacakları hizmetler ile tam tercihinize hitap etmektedirler. İstanbul Fuar Otel aramalarınızda rakipsiz bir otel statüsündedir.

Ücretli ve Ücretsiz Hizmetler

Otel konumu itibari ile sizlere hava alanına ulaşım imkanı sağlamaktadır. Çok uygun olan bir ek ücretle bu imkandan yararlanmanız mümkündür. Ayrıca ücretsiz ve sınırsız Wİ-Fİ, ücretsiz otopark hizmetleri, oda içerisinde klima ve televizyon imkanları ve çeşitli ikramları ile otelde geçireceğiniz zamanı kıymetlendireceklerdir. Güler yüzlü personel kadrosu dilediğiniz her an sizlerle ilgilenecektir. Yabancı misafirler için de birden fazla dil bilen personeller bulunmaktadır. İletişim konusunda bu otelle herhangi bir problem yaşamanız mümkün değildir. Otel rezervasyon işlemleri için linkinden iletişime geçebilirsiniz.