Taşlı Bebek Tulumları

Taşlı Bebek Tulumları

Anneler bebeklerini en iyi şekilde giydirmek isterler, tüm sevimlilikleri ile her günün kahramanı olan bebekler için özel olarak hazırlanan giysi çeşitleri, herkesin satın almak isteyeceği sevimliliktedir. En güzel hediye çeşitlerinden bir tanesi olan tulumlar, özellikle yenidoğan ve 6 aya kadar olan bebekler için idealdir. 6. aydan sonra da tercih edilen modeller, zaman içerisinde yerini ikili veya üçlü takımlara bırakır. Görüntü bakımından benzersiz seçeneklere sahip olan ürünler ile bebeklerin en sevimli hallerini daha fazla ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Günlü tulumların yanında özel gezmeler ve mevlit gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz tulumları aynı zamanda doğum günleri için en özel günler için de tercih edebilirsiniz.

Taşlı Bebek Tulumları Çok Moda

Yenidoğan bebeklerin hareket kabiliyeti gelişmediği için taşlı bebek tulumları rahatlıkla giydirilebilir. Bebeğin giysi üzerindeki taşları koparma ve ağzına götürme gibi bir durum olmadığı için küçük bebekleri dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Şapka eldiven, patik gibi aksesuarlarla tamamlanan tulumlar fırfırlı, kelebekli, fiyonklu ve papyonlu modelleri ile bebekler için idealdir. Pamuklu kumaşlardan dokunan ürünler bebeğin cildine zarar vermez. Nefes alabilir kumaşlardan üretilen seçenekler, bu özellikleri ile bebeklerin cildine zarar vermez.

Taşlar Yapıştırma ya da Dikim Olabilir

Dekoratif bebek tulumları iki biçimde imal edilebilir. Bunlardan ilki yapıştırma taşlardır. Taşların yapıştırma olması, ürünün iç bölümünün pürüzsüz olmasını sağlar. Dikim yoluyla işlenen modellerin bebeğin cildine zarar vermemesi için iç bölümünde ek astar bölümü vardır. Bu sayede taşlar bebek cildi ile hiçbir şekilde temas etmez. Son derece şık görünümlü ve işlevsel olan kız ve erkek bebek tulum modellerine internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar sayesinde kolayca ulaşılabilir. Piyasa fiyatından çok daha uyguna satın alabileceğiniz ürünler kapınıza kadar kargo edilir.