Hasır Çantalar ile Yapılan Kombinler

Hasır Çantalar ile Yapılan Kombinler

Hasır çantalar kadınların en çok sevdikleri ve tercih ettikleri modeller arasındadır, geniş iç hacimli çantalar günlük elbiselerden plajlara kadar birçok alanda kullanılabilir. Kombinin havasını bir anda değiştiren ve spor şıklık katan modeller aynı zamanda sağlam ve dayanıklı oldukları için uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Hasır Çanta ve Elbise Kombini

Hasır çantalar en çok elbiseler ve tuniklerle birlikte kullanılır. Rahatlığın simgesi olan hasır hem şık görünümü hem de işlevsel özellikleri ile kadınların star parçaları arasındaki yerini alır. Farklı boyutlarda üretilebilen seçenekler omuz çantası, çapraz yandan asılabilen ve elde taşınabilen modellerden oluşur. Çanta modelleri arasına hasır çanta seçeneğini de eklemek isteyenler tercihini yediadim.com gibi online mağazalardan yana kullanabilir.

Hasır Çanta Seçeneklerinde Ayakkabı Tercihi

Hasır çantalar rahatlığı temsil ettiği için ayakkabı seçiminde de çanta ile olan uyuma dikkat edilmesi gerekir. Dolgu topuk ayakkabılar, sandaletler ve birkaç sezondur hit olan şık terlikler kadınların kombin seçeneklerinin en iyi tamamlayıcısı olacaktır. Çantaları şık bir şapka ile taçlandırmak isteyenler aynı dokudaki modelleri tercih edebilir.

Çantaların Gündüz ve Gece Kullanımı

Hasır çantalar geçmişte sadece sahil kenarlarında kullanılsa da günümüzde günün her saatinde kullanılabilir. Aksesuarlar ve fular gibi araçlarla özelleştirilebilen çantalar hem gündüz şıklığının hem de gece davetlerinin yıldız parçaları arasındadır. İşlevsel ve estetik özellikleriyle binlerce kadının koleksiyonu arasında bulunan modeller modası hiçbir zaman geçmeyecek özelliktedir.